Nabór wniosków do „Zamówień choreograficznych” i „Myśli w ruchu” na rok 2018

22 lutego 2018

Z przyjemnością informujemy, że w dniach 20-21 lutego 2018 roku uruchomiony został nabór wniosków do programów Departamentu Tańca Instytutu Muzyki i Tańca na rok 2018: Zamówienia choreograficzne (VI edycja) i Myśl w ruchu (VI edycja). W ramach Zamówień choreograficznych wspierane są projekty współpracy choreograficznej uznanego artysty polskiego lub zagranicznego z polskim zawodowym zespołem lub grupą taneczną. Projekt musi zakończyć się powstaniem nowego dzieła choreograficznego.

 

W ramach Myśli w ruchu wspierane są trwające minimum 3 miesiące projekty edukacyjne w dziedzinie tańca, adresowane do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów lub szkół ponadgimnazjalnych oraz wychowanków ośrodków szkolno-wychowawczych. Adresatami mogą być dzieci bez niepełnosprawności i z niepełnosprawnościami oraz grupy integracyjne, z możliwością tworzenia także grup mieszanych z osobami dorosłymi (rodzice, seniorzy, etc.).

 

Termin naborów: 31 marca 2018 roku.

 

Szczegółowe informacje oraz wszystkie wymagane dokumenty aplikacyjne i rozliczeniowe są do pobrania na stronie Instytutu Muzyki i Tańca: stara.imit.org.pl w zakładce programy/departament tańca.

Brak zdjęcia